AnasayfaHakkımızda

Arem Lojistik Hakkında

Arem Lojistik Hizmetleri Kuruluşundan bu güne kadar siz değerli müşterilerimize daha modern, hızlı ve ekonomik çözüm sağlayarak gerekli ürün tedariği ve gerekse hizmet sunumu konusunda sektöründe sayılı şirketler arasında yerini almıştır.

2010 yılında İstanbul’da kurulan AREM Lojistik Hizmetleri; Kuruluşundan  bugüne kadar  siz değerli müşterilerimize daha modern, hızlı ve ekonomik çözüm sağlayarak gerek ürün tedariği ve gerekse hizmet sunumu konusunda sektöründe sayılı şirketler arasında yerini almış olup, bu hizmetlerden yararlanmayı talep eden; gerek özel gerekse Kamudan elit müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Hizmet ve ürün tedarik ihtiyaçlarınız için çözüm ortaklarımızla beraber, birer çalışma partneri olarak gördüğümüz siz değerli müşterilerimize; istikrarlı, prensipli ve etkin bir şekilde ürün tedariki ve ihtiyaç noktasına teslim şeklinde sorunsuz hizmet vermek ana prensibimiz olmuştur.

 

Son yıllarda globalleşen dünya şartlarında hizmet sektörünün bütün dallarında olduğu gibi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda daha iyi ve bütünsel bir hizmet sunabilmek için önemli       projelerde yer alan firmamız; gerek özel sektör, gerekse kamu kurum ve kuruluşlarının ürün tedariklerini de sağlamıştır.

  • ÜTİKAD Üyelik Belgesi
  • K2 Yetki Belgesi
  • G2 Yetki Belgesi
  • OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
  • ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
  • ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi

Belgelerine sahip olan firmamız  Avrupa, Asya, Afrika, Güney Amerika, Kuzey Amerika    lokasyonlarındaki partnerleri ile birlikte sorumlu ve güvenli çözümler sağlayan bir çözüm ortağı olarak Ulusal platformda değerli siparişlerinizi beklemektedir.

Saygılarımızla

HİZMETLERİMİZ

Kara Taşımacılığı
Deniz Taşımacılığı
Hava Taşımacılığı
Demiryolu Taşımacılığı
Gümrükleme
Depolama ve Tanıtım
Ulusal Dağıtım
Tedarik Zinciri
Proje Yükleri

123K.

Arem
Lojistik

M

MILES DRIVEN

COUNTRIES

HAPPY CLIENTS

K

KG OF CARGO

© 2020 Muhatab Teknoloji

Arem Lojistik